Сучасні технології газополуменевого напилення від компанії Grafix

Технологія газополум’яного напилення дозволяє фарбувати термопластичними порошковими фарбами ті об’єкти, які не підлягають демонтажу.

За рахунок особливості виконання нашого обладнання ми можемо працювати автономно, без прив’язки до конкретної промислової зони, що дозволяє виконувати виїздні роботи для реновації захисного покриття або для нанесення його з нуля на габаритні вироби, які неможливо пофарбувати традиційним методом на звичайноій ділянці для порошкового фарбування.

В яких випадках такий спосіб нанесення порошкового покриття необхідний?

Для роботи обладнання даного типу потрібно стиснене повітря й зріджений газ, пропан-бутан.

Звертаючись до компанії Grafix, ви маєте можливість не тільки замовити послугу фарбування таким методом, але й почати власний бізнес, за умови купівлі у нас готового комплекту обладнання.

Технологія газополум’яного напилення дозволяє пофарбувати будь-які тверді матеріали, що не бояться температурного впливу: метал, бетон, дерево, пластик, скло, тканина і навіть папір. При цьому матеріал повинен бути паливно-стійким, тому що він буде мати прямий контакт з вогнем.

Які переваги газополум’яного напилення і чому цей спосіб економічно й технологічно найбільш доцільний?

У той же час у даного типу покриття є й деякі недоліки: неможливість фарбування дрібних деталей, виділення диму під час напилення.

Зацікавили послуги або придбання обладнання? Відповімо на будь-які питання телефоном!