Порошкове фарбування МДФ

Однією із затребуваних послуг нашої компанії є порошкове фарбування МДФ. Це передова технологія, що дозволяє продовжити термін експлуатації й надати естетичний зовнішний вигляд меблів і дверей з деревоволокнистих плит. Ми виконуємо порошкове фарбування за допомогою економічного обладнання, яке дозволяє знизити витрати на декорування виробів з МДФ. Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на максимальний рівень обслуговування. Фахівці «ПСВ-Антик» виконають фарбування будь-яких виробів з МДФ якісно, ​​акуратно та швидко.

Ви можете обрати відповідний колір зi стандартного каталогу RAL або з інших спеціалізованих каталогів. Хочете надати дверям або меблям з МДФ розкоші й презентабельності? Рекомендуємо вам пофарбувати їх в антик. Антик – це порошкове покриття зі структурною поверхнею. Вони імітують старовинні бронзові, мідні або срібні поверхні. Приховати наявні на поверхні дефекти допоможе порошкове фарбування МДФ за допомогою муару. Муар створює покриття з особливою структурою і характерним візерунком з ефектом «наждачного паперу». Основними перевагами такої порошкової фарби є універсальність, практичність та естетичність.

Ефектно виглядає порошкове фарбування МДФ металiком (сріблястим, алюмінієвим або золотистим). Такі фарби надають поверхні характерний металевий блиск, покращуючи її естетичні та експлуатаційні характеристики. Вироби з МДФ набувають стійкості до різного роду зовнішніх впливів. Наш каталог порошкових фарб регулярно поповнюється новими кольорами. Уточнюйте наявність необхідного вам відтінку у менеджерів нашої компанії.

Переваги порошкового фарбування МДФ

Порошкове фарбування МДФ – це інноваційна, безвідходна та екологічно чиста технологія отримання декоративного покриття. Якщо порівнювати її з іншими технологіями, можна виділити ряд переваг. По-перше, порошкове фарбування дозволяє отримати більш рівномірне покриття. По-друге, дана технологія відкриває нові можливості для цікавих дизайнерських рішень. Вона легко справляється з профільованими, рельєфними та фрезерованими поверхнями, гострими кутами, кривими зрізами. Також серед переваг порошкового фарбування варто відзначити економічність, пожежобезпеку та високі експлуатаційні характеристики.

Для фарбування виробів з МДФ ми застосовуємо високоякісні матеріали та економічне устаткування. Вартість послуг залежить від обраної фарби та обсягу робіт. Щоб замовити порошкове фарбування МДФ, зв’яжіться з нами за вказаними контактами. Ми не просто фарбуємо двері та меблі з МДФ, а робимо їх красивими!