Політика конфіденційності

 1. Вступ

Конфіденційність користувачів нашого веб-сайту має велике значення для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту. Дані правила пояснюють, як ми використовуємо Вашу персональну інформацію.

Погоджуючись із використанням файлів-cookie при першому відвідуванні нашого веб-сайту, відповідно до положень даних Правил, Ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

 1. Збір персональних даних
  Збору, зберіганню та використанню підлягають наступні типи персональних даних:

  • Інформація про Ваш комп’ютер, включаючи вашу IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера та операційну систему;
  • Інформація про Ваші відвідування та використання цього веб-сайту, включаючи реферальні джерела, протяжність візитів, переглянуті сторінки та шляхи навігації сайтом;
  • Інформація, така, як Ваше ім’я та адреса електронної пошти, які Ви вказали під час заповнення форми;
  • Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.
   Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, Ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до даних правил.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, Ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації відповідно до даних правил.

 1. Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку Ви передали нам через дану форму, буде використовуватися задля цілей, зазначених в цих правилах. Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:

Якщо Ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо її. В іншому випадку, ми використовуватимемо цю інформацію у відповідності до ліцензії, яку Ви нам надали.

Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватись для обмеження публікації Ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашої чітко вираженої згоди ми не будемо передавати Вашу персональну інформацію жодній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією

 1. Розкриття персональної інформації

Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників.

Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за виключенням випадків, зазначених в цих правилах.

 1. Збереження персональної інформації
 1. Захист Вашої персональної інформації
 1. Зміни та поправки

Ми лишаємо за собою право періодично вносити зміни та поправки в ці правила, та публікувати їх нову редакцію на нашому сайті. Ви повинні періодично перевіряти цю веб-сторінку, щоб пересвідчитись, що розумієте зміст змін, внесених до цих правил. Ми також можемо проінформувати вас про внесення змін до цих правил шляхом надсилання електронної пошти або через систему передачі приватних повідомлень нашого сайту.

 1. Оновлення інформації

Будь-ласка, своєчасно повідомляйте нас, якщо ваша персональна інформація, яка знаходиться у нас, потребує оновлення чи виправлень.