Полімерне порошкове фарбування

Полімерне порошкове фарбування – найпрогресивніша та екологічно чиста технологія, що дозволяє отримувати особливо якісні покриття. Дана технологія дозволяє надати металевим виробам привабливий зовнішній вигляд та продовжити термін їх служби. Покриття з полімерної фарби стійке до механічних пошкоджень, кислотних та лужних хімічних середовищ, впливів навколишнього середовища. Полімерне порошкове фарбування має широку сферу застосування. Воно підходить для нанесення на практично всі види металевих виробів, які використовуються в побутті.

Хочете продовжити термін експлуатації металевих дверей? Оновити або кардинально змінити їх зовнішній вигляд? Наша компанія пропонує вам оптимальне рішення – полімерне порошкове фарбування із застосуванням високоякісних матеріалів. Маючи солідний досвід та передове обладнання в своєму розпорядженні, ми гарантуємо виконання вашого замовлення на вищому рівні в оптимально короткі терміни!

Полімерне порошкове фарбування дверей

Крім естетичних властивостей полімерне порошкове фарбування додає дверям стійкості до ударних навантажень та корозії. На відміну від МДФ накладок та різних плівок, полімерне порошкове покриття захищає металеву поверхню від впливу атмосферних опадів та ультрафіолетового випромінювання.

Ми є однією з провідних фірм в Харкові за якістю послуг фарбування дверей. А за асортиментом порошкових барв ми значно випереджаємо конкурентів. Крім фарбування в традиційні кольори з каталогу RAL, наша компанія пропонує великий вибір спецефектів: золотий антик, срібний, мідний металік та ін. Фарби типу «металік» відрізняються характерним блиском й найбільш вигідно виглядають на гладких поверхнях.

Крім того, ви можете вибрати один з 12 видів антиків. Антики – це порошкові покриття з особливою структурною поверхнею. Вони імітують зістарену мідну, срібну або бронзову поверхню. Металеві двері, пофарбовані в антик, виглядають вишукано таі багато.

Також ми фарбуємо двері в шагрень будь-якого кольору з каталогу RAL. Шагрень цікава тим, що утворює на поверхні металевих дверей цікаву структуру. Зовні дане порошкове покриття нагадує топографічний рельєф з низкою балок й хребтів. Крім того, можливе полімерне порошкове фарбування з імітацією крокодилової шкіри. Ми постійно розширюємо свій асортимент полімерних порошкових фарб. Про новинки дізнавайтеся безпосередньо у менеджерів нашої компанії.

ТОВ «ПСВ-Антік» успішно освоїла технологію декорування металевих дверей під структуру дерева. Детальніше з даною технологією можна ознайомитися в розділі «Декорування» нашого сайту.

Декорування та полімерне фарбування дверей виконуються нами на вищому рівні. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на максимальну якість послуг й точне дотримання термінів. Щоб замовити послуги полімерного порошкового фарбування, скористайтеся зазначеними контактами.