Порошкове фарбування

Порошкове фарбування від професіоналів!

Компанія «ПСВ-Антік» точно знає, що таке якісне порошкове фарбування (Харків). Наша фірма має великий досвід роботи на вітчизняному ринку порошкових технологій.
Ми:

  • Надаємо послуги фарбування полімерними порошковими фарбами. Наша компанія має в своєму розпорядженні широкий спектр кольорів з каталогу RAL та інших спеціалізованих каталогів. Також у нас є порошкова фарба з різними спецефектами (антик, металік і ін.). Розміри виробiв для фарбування – до 7 метрів.
  • Поставляємо термореактивні порошкові фарби (Європа, Туреччина) в широкому асортименті. На відміну від термопластичних фарб термореактивні формують покриття шляхом хімічної реакції при нагріванні. Отримані таким чином покриття неплавкі, нерозчинні, мають 3D будову. Термореактивні фарби призначені для отримання захисно-декоративних, а також функціональних покриттів.   
  • Виконуємо декорування покриттів з імітацією фактури каменю й дерева. Таке порошкове фарбування дозволяє отримати покриття з більш високою механічною міцністю, ніж при застосуванні інших методів.
  • Виробляємо економічне устаткування, для нанесення порошкових фарб. Зниження витрат на фарбування досягається завдяки зменшенню кількості споживаної електроенергії в півтора-два рази.

Порошкове забарвлення: переваги та сфера застосування

Фарбування порошковою фарбою має низку переваг у порівнянні з іншими технологіями. Основними з них є:

Економічність

майже 100% порошкової фарби переноситься на пофарбовану поверхню

Екологічність

не містить небезпечних органічних сполук, а отже не виділяє різких хімічних запахів

Міцність

покриття має підвищену хімічну стійкість, володіє високими фізико-механічними показниками.

Швидкість

затвердіння одношарового покриття відбувається протягом півгодини.

Декоративність

порошкові фарби в Україні представлені в широкій палітрі кольорів, фактур і відтінків.

Простота нанесення

виключається доведення фарби до потрібної в'язкості, полегшується чистка розпилювального обладнання.

Галерея

Сфера застосування порошкових фарб досить широка: фарбування алюмінієвих профілів, спортивного інвентарю, предметів меблів, покрівельних матеріалів, побутової техніки, неметалевих виробів та ін.

Відтворити відео

Порошкове фарбування (Харків) від компанії «ПСВ-Антік»

Замовляючи порошкове фарбування в компанії «ПСВ-Антик», ви отримуєте високий рівень обслуговування в оптимальному співвідношенні ціни і якості. Ми гарантуємо точне дотримання обумовлених термінів, акуратність і відповідальність протягом усього співробітництва.

Ми пофарбували: профіль для готелю «Kharkiv Palace» , каркас будівлі «Історичного музею», дитячі майданчики парку Горького, конструкції на стадіоні «Металіст», турнікети й годинник Харківського і Київського метрополітену та багато іншого.

Наш девіз: «Прагнення до досконалості – це основа всього»!

Чи готові замовити послугу?

Заповніть форму замовлення і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей!

Наші роботи

Технологічні шафи

Технологічні шафи

Для великої будівельно-виробничої компанії ми виконали замовлення по дрібоструминному очищенню, нанесеннюі цинкоутримуючого грунту й порошковому фарбуванню технологічних шаф управління складних геометричних форм.

Грати

Грати

Українська компанія, яка виробляє металовироби для поліпшення інфраструктури міст, зробила замовлення на фарування побутових решіток для приватного сектора.

Кронштейни для телевізорів

Кронштейни для телевізорів

Замовлення з фарбування кронштейнів для української компанії, що виробляє різні кріплення і металеві конструкції.