Піскоструминна обробка

Іноді металеві конструкції великого розміру потребують додаткового очищення від бруду, іржі і нальоту. Для цього Grafix використовує дробоструминне або піскоструминне очищення – механічний спосіб обробки металевих поверхонь за допомогою частинок металу (сталевого, чавунного чи скляного дробу) або піску різної фракційності.

У своїй роботі ми використовуємо дробоструминний напірний апарат виробництва компанії SAPI GmbH (Німеччина) – Mammut 200.
Габарити дробоструминної камери 10х4х3м.

Галузь застосування
Попередня підготовка поверхні до фарбування дозволяє зменшити подальші трудовитрати й поліпшити характеристики металу. І найважливіше, чому наші фахівці наполягають на застосуванні піско- або дробоструминного очищення – це ідеальна адгезія (зчеплення) в подальшому при нанесенні і полімеризації порошкових фарб з металевою поверхнею.

Які вироби підлягають попередній підготовці?

  • Каркаси
  • Обладнання
  • Меблі
  • Автомобільні диски
  • Металева фурнітура
  • Будь-які вироби з металу

Ми використовуємо різні абразиви, підбираємо їх, виходячи з конкретного замовлення (наявності іржі, окалини, слідів і кількості шарів попередніх фарбувань і т.д), що дозволяє досягти оптимальної шорсткості поверхні.

Чи готові замовити послугу?

Заповніть форму замовлення і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей!

Наші роботи

Технологічні шафи

Технологічні шафи

Для великої будівельно-виробничої компанії ми виконали замовлення по дрібоструминному очищенню, нанесеннюі цинкоутримуючого грунту й порошковому фарбуванню технологічних шаф управління складних геометричних форм.

Великогабаритні стовпи і ферми

Великогабаритні стовпи і ферми

Для компанії, що поставляє італійські мийки самообслуговування і комплектуючі до них, ми виконали замовлення по дрібоструминному очищенню, нанесенню цинкоутримуючого грунту та порошковому фарбуванню стовпів і ферм.

Сільгосптехніка

Сільгосптехніка

Для харківської компанії, що виробляє сільськогосподарську техніку на експорт, ми на постійній основі фарбуємо різної геометрії вироби