Фарбування алюмінію

Для нашої компанії фарбування алюмінію є одним з профільних напрямків діяльності. Як відомо, алюміній є міцним та легким металом. Дані властивості в поєднанні з естетичним зовнішнім виглядом роблять його ідеальним варіантом для оформлення інтер’єру та екстер’єру житлових та офісних приміщень, а також в якості деталей автомобілів. Для захисту від негативних зовнішніх впливів й надання естетичного зовнішнього вигляду алюмінієві поверхні покривають шаром фарби. Порошкове фарбування алюмінію та фурнітури здійснюється за допомогою одного з найкращих виробів італійського виробництва (сертифікати якості OHSAS 18001, ISO 140001, ISO 9001).

Фарбування металу здійснюється на високотехнологічнiй автоматизованій лінії. Перед нанесенням порошкової фарби робоча поверхня заздалегідь готується. Для цього поверхню алюмінію обробляють хімічними препаратами ТМ Alufinish. Сучасне обладнання дає можливість нам якісно виконувати фарбування алюмінієвих профілів довжиною до семи метрів. При необхідності для будь-якого типу профілю обирається найбільш оптимальний технологічний режим. Це дозволяє досягати найкращих результатів фарбування. При цьому ми не обмежуємо вас у виборі кольору. До ваших послуг – величезний асортимент кольорів та відтінків зі стандартного каталогу RAL та інших спеціалізованих каталогів.

 

Фарбування металу порошковою фарбою

Порошкове фарбування алюмінію надає ряд переваг: економічність, високі декоративні та фізико-механічні властивості, екологічність. Порошкове фарбування алюмінію здійснюється в суворій відповідності до технологічних вимог та норм. В обов’язковому порядку проводиться контроль фарбування і фізико-механічних характеристик отриманого покриття. Порошкове фарбування металу гарантує його довговічність та міцність шару фарби в процесі експлуатації. Упаковка забарвлених алюмінієвих профілів й фурнітури здійснюється в автоматичному режимі, що забезпечує збереження покриття під час транспортування.

Лицьові поверхні металевих виробів додатково покриваються захисною плівкою для запобігання ушкоджень при виконанні механічної обробки (монтаж, різання, складання та ін.). Фарбування алюмінію даними способом підвищить надійність і довговічність ваших виробів. Порошкове фарбування металу виконується нами в найкоротші терміни. Компанія «ПСВ-Антик» виконає замовлення будь-якої складності та в будь-якому обсязі, гарантуючи при цьому однаково високу якість послуг для всіх категорій клієнтів.

Вартість порошкового фарбування алюмінію в кольори з каталогу RAL – 80 грн / м2.

Якщо вам необхідне фарбування металу, звертайтеся за вказаними контактами. Також будемо раді бачити вас в нашому офісі в Харкові.